Şaşmaz Motosiklet Tamir Bakım Servisi


Şaşmaz motosiklet tamir bakım servisi 

Ankara Ostim merkezli Duran Motosiklet olarak, motosiklet alanın da daima yeniliğe açık, çeşitli inovasyonlarla motosiklete dair her şeyde ileriyi hedefleyen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemiz de motosiklet alanın da çok yönlü hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize; Sıfır ve ikinci el alım satım, motosiklet yedek parçaları, motosiklet ekipmanları ile motosiklet adına ürün yelpazesini her zaman geniş tutan firmamız kendini müşterinin ihtiyaçlarına ve isteğine göre şekillendirmiştir. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra kalite den taviz vermeyerek bu günlere gelebilmiş olmanın heyecanı ve mutluluğu ile her geçen gün bir adım daha ileri atmaktadır.

Firmamızın çok yönlülüğünün bir diğer noktası ise marka kalitesidir. Duran Motosiklet ismini, büyük motosiklet şirketleri ile güçlendirmiş ve bu sayede gayesini kalite olarak adlandırmıştır. Firmamız Dünya çapında motosiklette adını duyurmuş olan; BMW, Bajaj, Falcon, Honda, Kawasaki, Kuba, Kral, Mondıal, Suzuki, Yamaha ve Yuki Motor ile gücüne güç katmıştır. Bu büyük şirketlerin motosikletinin sıfır olarak satan Duran Motor aynı zaman da bu şirketlerin yedek parçaları ve servisini bünyesin de bulundurmaktadır.  Müşterilerinin can güvenliğini de ön plan da tutan Duran Motor, sürücü ekipmanları adına da satım yapmaktadır.

Duran Motosiklet, motosiklet alanın da kendine düstur edindiği motosiklet eğitimi ile de hizmet vermektedir. Motosiklet adına, ilk adımdan son adıma kadar motosikleti faaliyetleri veren Duran Motor, bu hizmeti Ankara’da motosiklet eğitimi adı altında hizmet sunan nadir firmalardandır. Güvencesini, dürüstlük, kalite, memnuniyet ve saygı çatısı altın da toplayan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.